Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5