Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5