Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0