Series
Ratings
23
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.0
HealerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0