Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.0