Titles you rated
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5