Series
Ratings
24
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0