Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5