Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
SplitRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
Secondhand LionsRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 1.0