Titles you rated
The RebelRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 0.5
IRISRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 0.5
Big ManRated ★ 0.5
I Do, I DoRated ★ 1.0
One More Happy EndingRated ★ 0.5
I Remember YouRated ★ 0.5
The Vampire DiariesRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 1.0