Movies
Ratings
668
AladdinRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0