Titles you rated
Spy NationRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0
CarsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0