Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0