Titles you rated
QuickRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0