Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0