Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0