Movies
Ratings
373
The AvengersRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0