Movies
Ratings
46
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0