Series
Ratings
104
The Office Season 3Rated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0