Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0