Movies
Ratings
168
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
My First ClientRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Exorcist IIIRated ★ 1.5
The Last ExorcismRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0