Series
Ratings
150
Strangers From HellRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0