Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The In-LawsRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0