Titles you rated
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
The PeripheralRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Lessons In ChemistryRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 5.0
Escape at DannemoraRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
True Detective: Night CountryRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5