Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5- Royal HighnessRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Ace of the DiamondRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0
VikingsRated ★ 3.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.0
Sanada MaruRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0