Titles you rated
- OuroborosRated ★ 3.5
- ホイッスル!Rated ★ 5.0
- Attention PleaseRated ★ 4.5
- Shomuni SpecialRated ★ 5.0
- Shomuni ForeverRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 3.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
MoyashimonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0