Movies
Ratings
93
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.5
HimeanoleRated ★ 2.5- MondaysRated ★ 3.5
RiverRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AristocratsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Breakfast on PlutoRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0