Titles you rated
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
PetRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bokurano: OursRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 5.0- 「琴浦さん」Rated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 5.0- コープスパーティー Tortured Souls-暴虐された魂の呪叫-Rated ★ 3.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 2.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 5.0- DYNAMIC CHORDRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5