Titles you rated
 Natsuko KiraRated ★ 5.0 Natsuko KiraRated ★ 5.0
 Densha otokoRated ★ 5.0 Densha otokoRated ★ 5.0
 Famous PrincessesRated ★ 5.0 Famous PrincessesRated ★ 5.0
 MotherRated ★ 5.0 MotherRated ★ 5.0
 Good CastingRated ★ 5.0 Good CastingRated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
 Age HarassmentRated ★ 5.0 Age HarassmentRated ★ 5.0
 SupernaturalRated ★ 4.0 SupernaturalRated ★ 4.0
 Childless ComfortRated ★ 5.0 Childless ComfortRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 5.0
 Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 5.0 Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 5.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
 Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0 Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 5.0
 Your Home is My BusinessRated ★ 5.0 Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
 HouseRated ★ 5.0 HouseRated ★ 5.0