Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5