Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0