Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Afro SamuraiRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0