Movies
Ratings
21
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0