Titles you rated
- My Missing AuntRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 1.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 5.0
- 나의 새 남자 친구Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
The Hill of SecretsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0