Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0