Movies
Ratings
107
Pulp FictionRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The IncidentRated ★ 2.5- LadybugRated ★ 4.0