Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0