Titles you rated
PossessionRated ★ 3.0
Mokdugi VideoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 4.0
FreaksRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 4.0