Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5