Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 2.0
Doctor DolittleRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
The RocketeerRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.0