Series
Ratings
93
StrangerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.0
LutherRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0