Movies
Ratings
162
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 1.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 2.0- Free My Soul Free My SongRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5