Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Deaf URated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 1.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0- Lady DynamiteRated ★ 3.5