Series
Ratings
16
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0