Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5