Series
Ratings
20- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 2.5
- Roller CoasterRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5