Series
Ratings
258
Family PlanRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5