Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0