Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0