Movies
Ratings
516
Porco RossoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0- HeroRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0